Przyjęcia urodzinowe

Urodziny to ważny dzień. Zwłaszcza w życiu dziecka, które marzy by spędzić go w gronie rodziny, przyjaciół, w zupełnie wyjątkowy sposób. Wiemy, że chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, jednak nie każdy ma siłę zmierzyć się z ciężarem organizacji urodzin. Na szczęście stoimy na straży dobrej zabawy, zawsze zwarci i gotowi do pracy!
Razem z nami sprawisz, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. A animacje urodzinowe będą pełne niespodzianek, śmiechu i radości.
Od kilku lat organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci, tych młodszych i nieco starszych. Naszym celem jest stworzenie kreatywnej przestrzeni pełnej pozytywnych przeżyć, szerokich uśmiechów i aktywnych relacji rówieśniczych.

Animator to  też pedagog. Dobry animator tchnie życie w pozornie nudne zabawy, kreuje przygodę! To zupełnie wyjątkowa praca!

Zależy nam na integracji całej grupy, jak i na rozwoju osobistym każdej jednostki. Podczas proponowanych aktywności, czujny animator kreuje zabawę z taki sposób, by każde dziecko poczuło się docenione i odkryło swoje mocne strony. Dzieci wycofane angażuje w ważne role, bez których zabawa nie może się odbyć, a te nazbyt ruchliwe i pewne siebie otrzymują rolę zależną od innych. Uczą się więc cierpilwości, współpracy z innymi, często słabszymi od siebie w róznych dziedzinach, budują relacje rówieśnicze, o co w codziennym życiu często bywa trudno.
Animacje urodzinowe organizujemy zarówno w domu klienta, w wybranym lokalu na terenie całego kraju lub w naszym miejscu- Budka Zosi - Strefa Integracji i Przygody. Więcej o miejscu i jego możliwościach znajdziesz w górnym menu.