Dla galerii handlowych

Posiadamy szeroką ofertę, uśmiechniętych animatorów i super pomysły dzięki czemu przyciągamy do swoich stoisk wielu klientów. Dokładając do tego nasze zaangażowanie w wykonywane zadania dajemy gwarancję sukcesu i zadowolenia naszego klienta, a cel zostaje osiągnięty!

Akcje Reklamowe

Chcesz wypromować nowy produkt? Chcesz zachęcić o udziału w promocji/konkursie?

Na miejsce wyślemy naszą Super Specjalistkę do zadań specjalnych!
Przełamie lody, zachęci uśmiechem a miłą aparycją wzbudzi zaufanie twoich nowych klientów!

Jubileusz powstania sklepu

Balony helowe, dekoracje balonowe, balonowe zwierzątka, strzelające konfetti, rozbijanie urodzinowej piniaty i ciekawe konkursy z nagrodami to tylko niektóre z atrakcji prowadzonych przez naszą wodzirejkę lub uśmiechnięte animatorki.

Poza tym zorganizujemy ciekawe kąciki tematyczne, podczas których dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych.

Stoiska świąteczne

Najważniejsze jest zbudowanie odpowiedniego nastroju! Namalujemy go dla Was muzyką, choinką, odpowiednią dekoracją i strojami.

Będzie Święty Mikołaj, pojawią się także elfy i śnieżynki. Przywieziemy ze sobą pachnące pierniczki do dekorowania i zielone gałązki do robienia stroików. Tańcem, śpiewem i bajkowymi zabawami wciągniemy Was w wir przygody, świat pełen magii, radości i ciepła

Ach, jak będzie miło