Dla rodziców

Chcecie zadbać o niezapomniane chwile dla dziecka? Zbliżają się jego urodziny, a może termin Waszego ślubu? A może chcecie zaprosić św. Mikołaja, by odwiedził pociechę?

Od lat wspieramy rodziców w  animowaniu fantastycznego czasu dla dzieci podczas każdego typu uroczystości rodzinnych. Zapewniamy opiekę nad pociechami, kreatywne animacje, fantastyczne atrakcje, uśmiech i spokój rodziców oraz radość dzieci.

Przyjęcia urodzinowe

Urodziny to ważny dzień. Zwłaszcza w życiu dziecka, które marzy by spędzić go w gronie rodziny, przyjaciół, w zupełnie wyjątkowy sposób. Wiemy, że chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, jednak nie każdy ma siłę zmierzyć się z ciężarem organizacji urodzin. Na szczęście stoimy na straży dobrej zabawy, zawsze zwarci i gotowi do pracy!
Razem z nami sprawisz, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. A animacje urodzinowe będą pełne niespodzianek, śmiechu i radości.

Uroczystości rodzinne

Zespół Dominarte4u od lat zajmuje się dziećmi, zapewniając im interesujące gry i zabawy, wyposażając wybrane przez rodziców miejsce w masę sprzętu, piłek, zabawek, klocków i baloników dających nieograniczone możwliości do zabawy :)

Strefy dziecka i pikniki

Od wielu lat współpracujemy z różnymi podmiotami przy organizacji atrakcji podczas pikników rodzinnych. Są one świetną możliwością wspólnie spędząnego czasu i budowania relacji w sprzyjających do tego warunkach.

Na naszych stoiskach pracują uśmiechnięci animatorzy w kolorowych przebraniach, którzy swoim zachowaniem i aparycją zachęcają do korzystania z dostępnych atrakcji.

Urodziny dla nastolatków

Masz w domu zbuntowanego nastolatka? Chcesz, by zaistniał w grupie swoich znajomych a jednocześnie pokazać, że jesteś spoko rodzicem?

Zorganizuj super domówkę!