O Nas

Dominarte4u

Już od ponad 5 lat pracujemy z najbardziej wymagającym klientem. Świadomym swoich pragnień, szczerym do bólu, nieszablonowym. Szukającym nowych wyzwań i doświadczeń. Klientem, którego uśmiech jest kwintesencją naszej pracy.

Dla dorosłych

Tworzymy dobrany team – Wodzirejka i DJ, muzyka łącząca pokolenia, tańce integracyjne, oryginalne, autorskie zabawy i konkursy to gwarancja świetnej zabawy.

Dlaczego właśnie my? Ponieważ dobry wodzirej jest jak kapitan statku, który potrafi pokierować okręt do określonego celu. Nasz cel to: zintegrowanie gości, rozbujanie całej sali, stworzenie atmosfery sprzyjającej szalonej zabawie do białego rana, aż szalejącą babcie rozbolą kolana ;)

Daj się poprowadzić do Twojego największego sukcesu. Pamiętaj, że tak będą o Tobie mówić, jakiego cię zapamiętają”

Nasza misja

We współczesnym świecie jest coraz mniej miejsca na budowę relacji, doświadczanie natury, rozwój wyobraźni i zabawę. Coraz więcej dzieci pochłania wirtualna rzeczywistość.

Naszą misją jest odkrywanie w dzieciach ich potencjału, zachęcanie do kreatywnego działania, kreowanie świata pełnego przygód, aktywizacja w zabawie, oraz organizowanie animacji w sposób pobudzający ich wyobraźnię.

Tonem swojego głosu, mową ciała, towarzyszącą muzyką, przenosimy głodne emocji dzieci w krainę fantazji, czarodziejskich przeżyć i baśniowych postaci.

Wykorzystywane przez nas zabawy są stworzone, by rozwijać twórcze myślenie, poznawać otaczający świat i uczyć się analizować i rozwiązywać stawiane przed dziećmi problemy.

Chcemy dostarczać niezapomnianych wrażeń, wielu uśmiechów, nowych zdolności i satysfakcji!

Naszą największą siłą jest zaangażowanie w wykonywane zadania i głębokie przekonanie, że wszystko co robimy ma być na najwyższym poziomie!

Jeśli interesuje cię nasza oferta, zapraszamy cię do telefonowania lub pisania.
tel. 792 399 665 E-mail:dominarte4u.animacje@gmail.com
Odwiedź również nasze social media