Dla agencji i firm eventowych

Ważnym obszarem naszej działalności jest obsługa imprez firmowych, integracyjnych, gal, uroczystości, oraz wydarzeń targowych . Wiemy jak ważna jest kompleksowość, profesjonalizm, oraz doświadczenie. Naszym partnerom biznesowym zapewniamy najwyższą jakość, dopasowując się do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Pikniki i eventy firmowe

Takie wydarzenia dają pełne pole do popisu dla naszych animatorów. W biurze, w parku czy w hali targowej, dobierzemy odpowiednie atrakcje zarówno dla najmniejszych uczestników jak i dla ich rodziców.
Zobacz więcej

Zabawy choinkowe z wizytą Świętego Mikołaja

Najważniejsze to zbudować odpowiedni nastrój i nieskromnie mówiąc jesteśmy w tym dobrzy Namalujemy go dla Was muzyką, choinką, odpowiednią dekoracją i strojami. Będzie Święty Mikołaj, pojawią się także elfy i śnieżynki.
Tańcem, śpiewem i bajkowymi zabawami wciągniemy Was w wir przygody, świat pełen magii, radości i ciepła. Z nieba spadnie śnieg, a dookoła roznosił się będzie zapach pierników i cynamonu.

Twoje zadanie jest proste: pomyśl o idealnej imprezie choinkowej, my ją dla Ciebie zorganizujemy.

Hostessy w przebraniach, uśmiechnięci animatorzy, klauny kręcące balony, kąciki tematyczne dla dzieci, warsztaty kreatywne

czy nawet dziadziuś w okularach siedzący w bujanym fotelu przy ognisku grający na gitarze to dla nas żaden problem!
Powiedz czego potrzebujesz, a my to dla ciebie zrobimy!
Poniżej mogą wyświetlać się nasze atrakcje.

Postacie z bajek i baśni

Chcesz zorganizować wydarzenie, które przyciągnie nowych klientów? Mamy mnóstwo pomysłów, by całe rodziny śpieszyły na nasze animacje! Zdobądź Supermoce z Avengersami, zaprojektuj suknię dla księżniczki, rozwiąż zagadkę smerfów, zerwij banany dla minionków, a może uratuj świat jak transformersy? Wszystkie pomysły na przeżycie przygody wydają się super, na którą się zdecydujesz?

A może masz inny pomysł? Zrealizujemy go dla ciebie!

Animacje dla dzieci i stoiska tematyczne

Przywieziemy ze sobą stoliczki, krzesełka i wszelkie potrzebne materiały. Najbardziej lubimy warsztaty leśne i tworzenie stick men’ów
Ale nie boimy się niczego.

Powiedz nam więc czego potrzebujesz a przedstawimy ci profesjonalną ofertę, która nie ma w sobie równych.