o nas

animator warszawa

O nas

galeria

Oferta

aktualności

kontakt

facebook

cennik

   Jak to się zaczęło ?    

 

Firma Dominarte4u powstała z wielkiej pasji do uszczęśliwiania dzieci :) 

Pewnego dnia po prostu zrozumiałam, że nie mogę robić niczego innego, że żadna praca nie przynosi mi tyle satysfakcji i spełnienia co uszczęśliwianie dzieci, mnożenie uśmiechów na ich małych buziach.

 

Jak dobrze jest stanąć przed lustrem i powiedzieć "moja praca to moja pasja!" Życzę Wam wszystkim, żebyście również kiedyś to poczuli.

 

 

    Kto za tym stoi ?    

 

Mam na imię Daria. Moim atutem jest wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi jako niania, nauczyciel, rodzic, animator. Jestem: absolwentką wielu kursów pedagogicznych, na co dzień bardzo energiczną i radosną osobą. Niektórzy mówią, że "nadaję na tych samych falach co dzieci" :)

 

 

   Kto dla nas pracuje ?    

 

Nasi animatorzy to starannie wyselekcjonowane osoby, wykazujące się dużą: kreatywnością, masą mnożących się pomysłów na świetną zabawę, ciągle uśmiechniętą buzią, miłą aparycją i świetnym kontaktem z dziećmi.

Jednymi słowy - inaczej być nie może, BO ANIMACJE

Z Dominarte4u SĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !

 

 

   Co robimy ?   

 

Zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci jak również dla dorosłych. Nie ma dla nas niemożliwego, najważniejsze jest dla nas spełnianie dziecięcych marzeń! W naszej ofercie mamy wszystko co potrzebne, by Wasza impreza na długo została w pamięci zaproszonych gości! 

 

 

    Nasza oferta    

 

Specjalnie dla Was zorganizujemy:

urodziny, imprezę firmową, festyn, mikołajki, bal karnawałowy, zajmiemy się dziećmi na rodzinnej imprezie, weselu, zorganizujemy animacje w przedszkolu lub szkole, razem z chodzącą maskotką zorganizujemy akcję promocyjną w Twojej firmie.

 

 

  Jak pracujemy ?   

 

U nas nie ma nudy! Będzie zabawa, tańce, zgadywanki, dużo śmiechu i skakania! Specjalnie dla Waszych dzieci, w naszych głowach ciągle powstają nowe pomysły na zabawy. Motto Dominarte4u: "Profesjonalnie, indywidualnie, z pasją..." doskonale odzwierciedla nasze podejście do wykonywanej pracy. Potrzebujesz czegoś jeszcze? Dla nas nie ma problemu!

 

 

Z przyjemnością przygotujemy specjalnie dla Was nową ofertę.

 

 

   Słowa uznania ...

 

Uśmiechy, uściski, piękne podziękowania po skończonej zabawie są dla nas najlepszym dowodem super imprezy, a zarazem motorem do dalszego spełniania dziecięcych marzeń.

 

 

A oto jedne z wielu opinii na nasz temat:

 

"Było super. Dzieci cały czas wspominaja urodziny z Panią Darią☺️☺️☺️✌️ Polecamy !!!" - Pani Olga z Pruszkowa

 

"Świetna zabawa! Wyśmienite podejście do dzieci! Do zobaczenia całkiem niebawem! POLECAM WSZYSTKIM! :)"  - Pan Hubert z Warszawy

 

"Pani Dario bardzo dziękujemy za cudowne animacje, było wspaniale do zobaczenia za rok:)" -Pani Kasia z Mszczonowa

 

" Jestem pod wrażeniem jak wiele atrakcji jest w Pani ofercie !" - Pani Maja z Grodziska Mazowieckiego

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów! :)

o nas

Skontaktuj się z nami:

Dominarte4u

tel. 792 399 665

mail: dominarte4u.animacje@gmail.com